Prezent dla chłopaka na walentynki

Dziewczyny czasami mają kłopot z wybraniem prezenty, dla swojego chłopaka, lecz jeśli chcesz go obdarować i kupić prezent dla chłopaka na walentynki, która na pewno mu spodoba, i wykorzysta, warto zainteresować się tytułami książek podanymi poniżej.

Solo. Moje samotne wspinaczki- Krzysztof Wielecki

Krzysztof Wielicki jest piątym wspinaczem na świecie, który pokonał wszystkie ośmiotysięczniki, w sumie czternaście gór. Wspiął się samotnie na Broad Peaku, Lhotse, Dhaulagiri, Makalu, Nanga Parbat… Wydaje się, że jego kariera wspinaczkowa nie ma żadnych tajemnic dla czytelników. ale. „Solo”, to zapis samotnych wspinaczek Krzysztofa Wielickiego na najwyższą górę świata, zręcznie przedstawia refleksje autora – bohatera o kondycji ludzkiej, samotności, górach oraz przyjaźni i zaufaniu. Wspólne doświadczenia są bardziej satysfakcjonujące, sukces jest lepszy, a porażka mniej gorzka. Skąd więc bierze się ta potrzeba samotnego wspinania się? Czy był to świadomy wybór, czy dokuczliwa ambicja? Wynik zbiegu okoliczności?
Czy samotność w górach jest głębsza, pełniejsza i bardziej przytłaczająca? Czy to pomaga czy przeszkadza? Czy to paraliżuję czy może oswaja?

Znachor- Michał Śmielak

Znachorzy, uzdrowiciele, cudotwórcy, strzeżcie się! Mściwy anioł śmierci jest tutaj! Celuje w popularnych terapeutów, czyli znachorów. Wszyscy zginęli w tajemniczych okolicznościach. Czy Jakub przeżyje? „Znachor” to fascynująca opowieść o wyścigu z czasem i zemście.
Ta makabryczna zbrodnia przypomina polowania na czarownice w całym kraju. Popularnych znachorów, cudotwórców i uzdrowicieli mordowano metodami inkwizytorskimi. Policja uważa, że nie ma związku między przestępstwami.
Kim jest morderca? Czy on poluje na znachorów? Czy każdy uzdrowiciel jest na celowniku? Czy sprawca zostanie zatrzymany?
Dwudziestoletni Krzysiek jest śmiertelnie chory. Lekarze dali mu sześć miesięcy życia. Jednak zamiast się poddać, spróbował szczęścia, nawiązując kontakt z terapeutą Jakubem. Razem z lokalną policją odepchną atak zabójcy.
To wyścig z czasem. W tej grze nikt nie gra fair.